Încă o dată productivi 1

posdru-news-1

În cadrul proiectului ”Măsuri active și integrate de ocupare pentru persoanele vulnerabile și șomeri de lungă durată din zonele industralizate aferente regiunilor S-V și S-E – ÎNCĂ O DATĂ PRODUCTIVI!” ID: POSDRU/183/5.1/S/152890 vor avea loc trei evenimente în care experții Asociației SEMA se vor deplasa în orașul Tulcea pentru a desfășura activități de instruire antreprenoriala si asistenta start-up. Primul eveniment de acest gen din cadrul proiectului va avea loc pe data de 28 Septembrie 2015 și va avea drept grup țintă beneficiarii cursului de Patiser din orașul Tulcea. În cadrul primului eveniment vor fi dezbătute teme precum ”Școala vs. Succes Antreprenorial”, ”Rolul ideii într-o afacere”, ”Idei despre idee” și multe altele.

Acest eveniment va fi gazduit de Dr. Dămășaru Costin, antreprenor cu experiență, președintele Asociației SEMA și alți invitați surpriză.

Vă așteptăm luni, 28.09.2015 la , Casa Tineretului ( Olteanu ), str. Isaccei.